הפרספקס הוא אחד החומרים הבולטים בתעשייה, ומאז המצאתו הוא חדר לתחומים רבים ומגוונים. למעשה מדובר בתוצר סינתטי שמקורו בנפט, והוא מאפשר נוחות עבודה יוצאת מגדר הרגיל, ואפשרויות כמעט בלתי מוגבלות. מה עלינו לדעת לגבי הדפסה על פרספקס?


ההיסטוריה של הפרספקס


הפרספקס, או בשמו הפחות מוכר "זכוכית אקרילית", הומצא כבר בשנת 1928. מהר מאוד הבינו את הפוטנציאל של החומר השקוף והקשיח, ולאחר מספר שנים מועט – הוא כבר היה כמעט בכל מקום. החל מחלונות מטוסים, דרך מחיצות לאולמות הוקי-קרח, וכלה ברהיטים – הפרספקס חדר לתחומים רבים במהירות שיא.
הדפסה על פרספקס נכנסה לאופנה יחסית מאוחר, וזאת בעיקר עקב העובדה שהיא הייתה די יקרה עד לא מזמן.


הדפסה על פרספקס


כיום, הדפסה דיגיטלית על פרספקס היא פופולארית במיוחד, ומאפשרת מגוון של מוצרים.
מדוע כדאי לבחור דווקא בהדפסה על גבי פרספקס?
ובכן, לפרספקס יש תכונות פיזיקליות ייחודיות, ביניהן שקיפות גבוהה (יותר מזכוכית), קשיחות, עיבוד נוח ועוד.
רמת הגימור של מוצרי פרספקס היא גבוהה במיוחד, ולכן הדפסה עליו מאפשרת חדות תמונה יוצאת דופן.


כיצד מתבצעת הדפסה על פרספקס?


הדפסה על גבי פרספקס מתבצעת באמצעות קרני לייזר במכונות מיוחדות, שבהן מזינים את הגרפיקה הרצויה באופן ממוחשב. הלייזר צורב את פני השטח של משטח הפרספקס או מספר מילימטרים מתחתיו – ע"פ בחירת הלקוח וסוג המוצר. המרקם של הפרספקס יחד עם הדיוק של קרן הלייזר, מאפשרים תמונה מדויקת להפליא ורמת גימור מושלמת.


מתי משתמשים בהדפסה על פרספקס?


הדפסה דיגיטלית על פרספקס פתחה את הסכר לסוגים רבים של מוצרים בתחום השילוט, המזכרות, ומוצרי הפרסום השונים. באמצעות הדפסה דיגיטלית, ביכולתנו לעצב שלטים לשימוש פנימי או חיצוני, ליצור מזכרות עם תמונות גרפיות מדויקות, מעמדים לכרטיסי ביקור, מחיצות מעוצבות, ואפילו דיוקנים של עצמנו או של משפחתנו!

האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות כשמדובר בהדפסה דיגיטלית על פרספקס, והן מתרחבות אף יותר כשאנו מוסיפים אופציות של צבעים מיוחדים ותאורה.
הדפסה על פרספקס בהחלט שינתה את פניו של תחום העיצוב, וכיום – מדובר בשיטה שהיא זולה וזמינה אף יותר.
אילו דברים ניתן ליצור מפרספקס?